Můj Stín A Má Hvězda Navždy-Úvod

14. ledna 2009 v 20:52 | Lucielle


Taylor Alison Swift-je 17-léta studentka střední školy. Žije s rodiči v Pensylvánii. Nikdy si na nic nestěžovala. Jen na to,že byla totalním looserem střední školy. Kdsi byla oblíbena a hodně. Jenže na školu přijmuli k učení slavnou Miley Ray Cyrus,tak se všechna pozornost vrhla, k ni a začala Taylor dělat peklo ze života.

Ve volném čase nejraději hraje na kytaru,piáno,skládá písničky a zpívá. Jejím největším vzorem je Dolly Parton. Vždycky ji to táhlo ke country,nedovedla si to vysvětlit. Moc zpěváku ne má v oblibě,ale ráda si poslechne Selenu Gomez,Demi Lovato a taky písničku When you Look Me In The Eyes a Little Bit Longer je to od skupiny Jonas Brothers. Ví jak vypadají,ale že by k nim nějak tihla tak to ne,má svůj svět,a chce ho změnit hlavně kvůli lidem jako jsou Miley. Svůj veškerý volná čas věnuje své devítileté sestřičce Carol.

Selena Gomez a Demi Lovato- nejsou namyšlené,jak si někteří myslí a nechovají se tak jako Miley,netřídí lidi do různých skupin a nevyužívají své popularity. Přijdou tež na střední školu a s kamarádi se s Taylor. Ty dvě v ní poznají talent a taky se stanou jejími nejlepšími kamarádkami.


Jonas Brothers-tam kam se hnou,vzbudí mánii-JonasMánii. Až je to šílené. S miley jsou nejlepší kamarádi,do t doby než se o ní dozví pravdu. Ze Sel a Dem jsou také nejlepší kamarádi a baví se víc s nimi než s Miley. Taylor poznají díky Demi.

Miley-mrcha za všechny peníze. Špinavé hry,které hraje,se ji nemusí vyplatit. I ona zakopne a spadne ji hřebínek.

Drew-kluk ze školy,je na laborky s Taylor jsou nejlepší kamarádí od dětsví,jenže Tay k němu cítí něco víc něžkamarádsko lásku. Jenže Drew to nevidí,ale až začně chodit s Miley tak pěkně ublíží Tay. Chyby se taky dají napravit.

Další postavy už v ději…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama